Realizace projektu

1 dum svetove strany

Prakticky probíhá feng-shui poradenství následovně:

  1. Kontaktujete mne mailem či telefonicky – probereme, oč se jedná, domluvíme se na návštěvě. Návštěva prostoru je nutná, plánek domu poslat nestačí.
  2. Navštívím prostor, který budeme řešit.  Je třeba mít připraven půdorys domu, který si mohu od vás vzít. Překreslím si jej do počítače a tam pak pro vás budu i zakreslovat a zapisovat vše podstatné. Dále potřebuji znát data narození obyvatel interiéru a také rok, kdy byla nemovitost postavena (tím myslím zastřešena). Neplatí pro zahradu.
  3. Budu pracovat na projektu. Feng shui projekt je psaná analýza vašeho interiéru + schéma se zaznačením sektorů. Jedno patro domu či bytu = obvykle 8-10 stran textu. Každý pokoj je zvlášť zhodnocen - vyzdvihnu přednosti, upozorním na nedostatky, navrhnu řešení - barvy, element, který posílit či tlumit. Upozorním co může chaos v daném interiéru pro osoby znamenat, nač si dát pozor. Povídání o interiéru předchází krátký astrologický profil osob, které tam žijí. V projektu jim pak doporučuji i vhodná místa k odpočinku, práci atd. Ukázky z projektů naleznete v odkazu zde níže.
  4. Projekt vám osobně předám, vše vysvětlím. Dostanete jej v tištěné podobě s grafickými schématy, doporučeními a radami.
  5. Pokud vás později napadnou další dotazy, jsem připravena na ně operativně odpovědět, z časových důvodů to však již preferuji e-mailem.

 2 pudorys se sektory

Co je tedy třeba mít připraveno:

  • půdorys domu
  • informaci kdy byl postaven (zastřešen) – rok, ideálně celé datum
  • datumy a hodiny narození obyvatel bytu / kanceláře

Není třeba se obávat, že by feng shui projekt přišel s nutností přebudovat celý váš byt, celý jej znovu vymalovat, koupit nový nábytek, drahé doplňky, sochy a podobně. Neděste se. Feng shui techniky pracují s prostorem jemně. Říkáme, že malým ovlivňujeme velké.
Více o jednotlivých technikách a práci fengshuisty se dočtete v horním menu. Několik stránek z feng shui projektů si můžete prohlédnout zde - projekt1 / projekt2 / projekt3 (dokumenty ve formátu JPG). Záměrně zde nevkládám celé projekty z důvodu ochrany know-how a diskrétnosti.

Respektuji Zákon o ochraně osobních dat, je pro mne samozřejmostí zachovat v této věci diskrétnost. Ubezpečuji vás tedy o tom, že veškeré Vámi mně poskytnuté informace, data narození a případně fotografie prostorů budou naprosto důvěrné.

Bude mi ctí zprostředkovat vám nový pohled na váš životní prostor a umožnit vám začít si život více užívat.
Věřte, bude Vás to bavit!
Gabriela Salichová