2016 rok ohnivé Opice

Salichová Gabriela Napsal(a) 

(1 Hlasovat)
PŘEDNÁŠKA 8. února 2016 od 18:00 v kavárně Fajne Kafe, Popská ulice, Opava
 
Dovoluji si vás tímto srdečně pozvat na přednášku 2016 = rok ohnivé Opice

Rok ohnivé Opice začne 8. února 2016 a bude trvat do 27. ledna 2017. Celková energie tohoto roku bude jangová, extrovertní, soutěživá.
Přijďte si poslechnout, jaký rok 2016 bude a co přinese. Dozvíte se třeba i to, proč se roky nazývají podle zvířat, proč bude letošní opice „ohnivá“ a proč čínský rok začíná až v únoru.

Dostane se Vám doporučení jak nastavit Feng-Shui, abyste ve 2016 maximálně podpořili váš harmonický, úspěšný a prosperující život a jak je možné prostřednictvím feng-shui vylepšit vaše bydlení a vztahy.

Proběhne i relaxace formou IMAGINACE.
Po přednášce vám přiblíží svou psychoterapeutickou práci Mgr. Kateřina Bittnerová. Vaše těla i mysl zcela jistě potěší Imaginace, vyzkoušíte si sami na sobě velmi zajímavou techniku autogenního tréninku. Touto metodou a technikou relaxace je možné uvolnit napětí, úzkosti a tak harmonizovat své tělo a mysl, zvýšit svůj vnitřní klid. Jde o sebepoznání a seberozvoj.

Více informací na www.katerinabittnerova.cz

Pondělí 8. února 2016 v 18:00
kavárna FAJNE KAFE Popská 9, Opava
Vstupné: 50 Kč Rezervace míst:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 608 700 200 www.fajnekafe.cz
Doporučujeme Vám rezervovat si místa.

Naposledy změněnopátek, 20 květen 2016 13:26

2 komentáře

  • Dziudek
    Dziudek 9. 8. 2014 8:36 Odkaz Komentáře

    Vestibulum convallis arcu id luctus vehicula. Mauris vel cursus neque. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Sed ultricies vulputate turpis quis viverra. Aliquam quam odio, lobortis eu malesuada vel, ullamcorper vitae magna.

  • Robert Gavick
    Robert Gavick 9. 8. 2014 8:35 Odkaz Komentáře

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis eu lorem ac nunc tristique molestie a ac leo. Suspendisse faucibus dignissim nisl et tempus. Cras blandit luctus nisi, vulputate porta nisl dictum eget. Pellentesque pharetra luctus tellus mollis blandit. Praesent quis hendrerit lacus.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.