Čtyři pilíře osudu

Salichová Gabriela Napsal(a) 

(4 hlasů)

 

Chcete vědět jaký je váš šťastný prvek, jakými barvami se obklopit, do jakých barev se oblékat, jakým směrem spát a tvořit, nač si dát v životě pozor, co očekáváte od svého partnera i dětí?
To i mnohé další se dozvíte ze svého astrologického rozboru ČTYŘI PILÍŘE OSUDU.

Čínská astrologie u každého konkrétního člověka pracuje se čtyřmi osobními zvířaty a s pěti prvky. Každý máme svá zvířata - zvíře hodiny, dne, měsíce a roku narození. Stejně tak máme i svůj osobní prvek. Osobním prvkem může být oheň, země, kov, voda nebo dřevo.
Astrologická zvířata nejenom představují charakterové vlastnosti konkrétního člověka, ale i popisují úspěšná a méně úspěšná životní období. Dokáží trefně vysvětlit, proč některé vztahy mezi lidmi fungují a jiné ne. Stejně tak poukazují na to, co k sobě některé lidi přitahuje a jiné odpuzuje.

Vaše osobní 4 pilíře osudu
Nabízím Vám možnost zpracovat váš osobní rozbor na základě hodiny, dne, měsíce a roku narození. Rozbor je založen na analýze osmi prvků, které se podle narození vypočítají. Tato metoda (stejně jako feng-shui nebo čínská medicína) pracuje s pěti prvky: oheň, země, kov, voda, dřevo. Spolu s prvky se při této metodě pracuje se čtyřmi osobními zvířaty, jež se určují podle taoistické astrologie (zvíře hodiny, dne, měsíce a roku narození).
Klíčovou roli v tomto rozboru hraje tzv. "osobní a šťastný prvek“. Tento pojem se často chybně zaměňuje s prvkem roku narození. Znalost svého osobního prvku pomáhá v mnoha otázkách od zásadních, například jak posílit a zlepšit zdraví, výběr povolání, mezilidské vztahy, tak i v běžných otázkách, například výběr barev oblečení a doplňků, způsobu relaxace, zařizování interiéru, volba osobních symbolů atd.

„Čtyři sloupy osudu“ (sloupy či pilíře) je metoda patřící k prastarým věšteckým technikám. S její pomocí lze odhalit, kdy nás očekává úspěšné a neúspěšné období života a mnoho dalších zajímavých skutečností. Ovšem věštecké praktiky zaměřené na budoucnost jsou často velmi složité a ne vždy stoprocentní. Proto ve svých rozborech více pozornosti věnuji individuální osobnosti (charakterové vlastnosti, vlohy a talenty), doporučení k prostředí (barvy, materiály, symboly) a zdraví (čeho se vyvarovat, na co dát pozor, vhodná strava).

Cena rozboru (3 stránky textu, formát A4) – 1.000,- Kč. Zaváděcí cena leden 2016 = 500 Kč

Pokud analyzuji celou rodinu, charakterizuji i jejich očekávání vůči sobě navzájem. Určuji šťastný prvek, radím v rámci období (vliv ročního zvířete atd.). Tzn. jde i o doporučení barvy v pokoji, v oblékání, ideální směry, ladění vstupu atd.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.