Solná lampa

Salichová Gabriela Napsal(a) 

(1 Hlasovat)
Počítač, televize či lednička jsou dnes už nepostradatelnou součástí snad každé domácnosti. Elektrospotřebiče a prakticky všechna elektrická zařízení v domácnostech i ve firmách však produkují škodlivé pozitivní ionty známé jako elektrický smog. Toto nezdravé prostředí lze vylepšit přírodními ionizátory vzduchu, které do ovzduší dodají potřebné záporné ionty. Mezi nejúčinnější přírodní ionizátory patří SOLNÉ LAMPY.

Solné lampy jsou vyrobené ze solných krystalů. Sůl zlepšuje ionizaci vzduchu díky svým fyzikálním a chemickým vlastnostem sama o sobě, účinek ionizace se ale ještě více podpoří a zvýší jejím zahřátím. Solné krystaly, díky kterým mají solné lampy rozličné podoby, jsou až 250 miliónů let staré! a obsahují i řadu dalších minerálů. Tyto minerály pak solným krystalům dodávají nezaměnitelnou červenou nebo oranžovou barvu. Každá lampa je tak díky svému unikátnímu tvaru a barvě naprostým originálem.
Všichni víme, že sůl je nad zlato. Je známá odnepaměti, je součástí těla a člověk má se solí spojeny nejzákladnější rituály - očistu těla, ochranu, bezpečí, harmonie a duchovní spojení. Sůl je jiskrou Země a jedná se o živou látku.

Solné lampy jsou vhodné do bytu i na pracoviště, umístěním do kterékoli místnosti – dětský pokoj, ložnice, pracovna – nejlépe v blízkosti počítače, kuchyň, vstupní hala, obývací pokoj – nejlépe v blízkosti televize, učebny, ordinace, čekárny či pokoji pro nemocné. Nejsou vhodné do venkovního prostoru – balkon či koupelna, neboť voda sůl ničí.

V ložnici se solná lampa postará o spokojený spánek. Zejména lidé, kteří trpí dýchacími potížemi, astmatem či alergií. Pokud jste akutně nemocní, nechte svítit solnou lampu několik hodin před spaním, či během celé noci, ionizační účinek lampy zlepší kvalitu vzduchu. Důležitým efektem je také ochrana před špatnými myšlenkami či těžkou myslí. Solná lampa je strážcem nerušeného hlubokého spánku, napomáhá regeneraci sil. Aktivizuje léčivé sny.

Jak správně vybírat solné lampy? - Kolik prospěšných negativních iontů solná lampa vyzařuje, záleží na její velikosti. Podle odborníků je ideální se při výběru solné lampy řídit velikostí podlahové plochy. Do místnosti o rozloze 5 až 10 m2 je optimální lampa o hmotnosti 1 až 3 kg.

Více z této kategorie: Čtyři pilíře osudu »

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.